Tasar?�m?� Kaydet  Kapat

HİZMETLERİMİZ

İstanbul'un heryerinde uzman kadromuz ile lastik tamiri, lastik değişimi, akü takviyesi gibi hizmetleri yerinde ve zamanında TAM DESTEK uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti ile sunmaktayız. 7-24 Yol Yardımı olası bir arıza durumunda acil yol yardım hizmeti sayesinde, aracınız onarıma ihtiyaç duyduğunda, ekibimiz en kısa sürede ulaşır ve arızanızı kaldığınız bölgede onarır.

lastik yol yardım

Lastik Yol Yardım
Lastik Yol Yardım Hizmetimiz ile lastiğinizi kaldığınız noktada mobil aracımız ile tamir ediyoruz. Böylelikle hem zamandan hem de paradan tasarruf ediyorsunuz.
DETAY

img01

Lastik Değişimi
Lastik Değişimini profesyonel kadromuz ve teknolojik aletlerimizle yapmaktayız.

DETAY

lastik değişimi

Lastik Tamiri
Lastik Tamiri

DETAY

akü takviyesi

Akü Takviyesi
Akü takviyesi yaparak yolda kalan müşterilerimizi kurtarıyoruz.

DETAY

İstanbul Lastik Yol Yardım

İstanbul'da lastik yol yardım hizmetini sizlere sunan 7-24 lastik yol yardım acil durumlarda yolda kaldığınızda kurtarıcınız olmaya devam etmektedir. Seyyar aracımız ile yolda kalmanız durumunda bulunduğunuz bölgeye gelerek aracınızın lastik değişimi veya tamirini yapmaktayız...

Lastik Yol Yardım

Lastik Tamiri - Lastik Değişimi

Aracınız istanbulun neresinde olur ise olsun size gezici servislerimizden hangisi size yakın ise o uzman lastikçi arkadaşlarımızı yönlendirelim ve kaldığınız yerde sanki lastikçi dükkanı varmış edası vererek güncel olan makinalarımızla lastiğinizi robotlar söksün ama lastik tamirini ve lastik değişimini uzman arkadaşlarımız yapsın.

Ekipli Yol Servisi

Bizim lastik yol yardım servislerimizin ekipleri tek kişilik değil en az iki en fazla üç kişi çıkarmaktayız.Siz değerli müşterilerimize en hızlı destek vermek amacıyla bu yönteme başvurmaktayız.

Yerinde Hizmet

Evet bizim hizmet ağlarımızdan bir taneside aracınızın olduğu yerde lastik sorunu ve akü ihtiyaçlarını gideriyoruz.

Hız ve Uygun Fiyat

Lastik yol yardım servislerimiz attığınız konuma en acil ve hızlı ekiplerimizden size yakın olanı yönlendirelim. Uygun fiyat ve iş garantisi vermek bizim işimiz.

play videoTEX@LAD: Billingsley retires nine straight batters