Tasar?�m?� Kaydet  Kapat
Beyoğlu Lastikçi

Beyoğlu Lastikçi

Beyoğlu Lastikçi


Beyoğlu Lastikçi 'niz olarak sizler için yıllardan beri profesyonel uzman ekibimizle gece gündüz demeden Lastik Değişimi, Tamir, bakım ve satışını gerçekleştiriyoruz. Beyoğlu Lastikçi firmamız aynı zamanda Yolda kalan müşterilerimiz için Yerinde Lastik Tamir hizmeti de vermektedir. Yolda seyir halindeyken beklenmedik anda lastikleriniz patladığında ve yolda kaldığınızda firmamızı aramanız yeterli. Müşteri temsilcimiz aracınız hakkında bilgi aldıktan sonra vermiş olduğunuz adrese hızlı bir şekilde giderek sizleri zor durumdan kurtarıyoruz. Aracınızın lastiklerinin tamamen değişmesi gerekiyorsa yanımızda getirdiğimiz yedek çıkma veya sıfır lastiklerden dilediğinizi seçerek değiştiriyoruz ve yola devam etmenizi sağlıyoruz. 


Beyoglu Lastikci


Beyoğlu 7-24 Lastikçi Hizmetimiz


Lastikleriniz Tamirle sizi daha uzun süre götürecek durumdaysa son derece porfesyonel anlayışla Lastiklerinizi Tamir ederek daha az maliyetle lastiklerinizi bir süre daha kullanmanızı sağlıyoruz. Lastik Değişimi esnasında balans ayarımızda ücretsizdir. Değişen Lastikleriniz Değişim esnasında balans ayarlarını bozar. Değişim işlemi bittiğinde balans ayarı yaparak aracınızın güvenle kullanılmasını sağlıyoruz. Lastik değişiminde kaliteli hizmet oldukça önemlidir. Çünkü Onarım esnasında usta hatalarından dolayı istenmeyen durumlarla karşılaşılabilir. Bijon söküm esnasında bijonlarınız kırılabilir veya jantlarınız çizilebilir. Pratiğini bilen usta eller aracınıza zarar vermeden bu işlemi gerçekleştirebilir işinde iyi olmayanlar ize hasar verebilir. Bu nedenle lastik değişim işlerinizi işini bilen ustalara teslim etmeniz gerekir.
 

Beyoğlu Lastikçi Fiyatlarımız


İstanbul Beyoğlu bölgesinde hizmet veren Lastikçi firmamıza her türlü lastik bakım ve onarım için gelebileceğiniz gibi en uygun fiyata lastiklerinizin bakımını yaptırabilirsiniz. Piyasanın altında fiyat veren firmamızın en önemli prensibi kaliteli hizmet anlayışı ile uygun fiyat almaktır. Aynı zamanda Beyoğlu Lastikçi firmamız Yolda kaldığınızda ve istediğiniz adrese hizmet istediğinizde yine piyasanın altında bir fiyatla bulunduğunuz yere gelip lastiklerinizi değiştiriyor ve uygun fiyata servis hizmeti almanızı sağlıyoruz.


Beyoglu Lastikci


play videoTEX@LAD: Billingsley retires nine straight batters