Tasar?�m?� Kaydet  Kapat
Çatalca Lastikçi

Çatalca Lastikçi

Çatalca Lastikçi

İstanbul Çatalca'da profesyonel ekibimizle ve tam teçhizat son derece yeniz ekipmanlarımızla gece gündüz fark etmeden lastik tamiri hizmeti veriyoruz.
Araçların zamanla lastikleri yıprandığı için değişim ihtiyacı doğuyor veya olmadık zamanda patlayarak sizi yolda bırakabiliyor. Yolda kaldığınızda bulunduğunuz yere gelerek size çözüm üretecek Çatalca lastikçi firmasına ihtiyaç duyarsınız. Tam bu durumda sizler için 7/24 hizmet veren firmamızı sitemizin iletişim sayfasında bulunan telefonunu arayarak bizden yol yardımı isteyebilirsiniz. En kısa zamanda firmamızın ekibi ekipmanlarını yanına alarak bulunduğunuz yere gelir ve size çözüm üretir. Lastiğin değişmesi gerekiyorsa oracıkta değiştirir veya tamir edilecek durumdaysa lastiğinizi onararak yola devam edebilmenizi sağlar.

Catalca Lastikci

Çatalca Lastikçi Hizmetimiz

İster aracınızın bakımı için lastikçiye ihtiyacınız olsun ister acil durum için lastikçiye ihtiyacınız olsun firmamızı daima arayıp çözüm isteyebilirsiniz. Firmamızın temel prensibi dürüstlük ve güven üzerine kurulu olduğu için sizlere en uygun çözümü sunarız. Aracınızın lastiklerinin değişmesi gerekiyorsa sizlere değiştirmeniz için tavsiyede bulunuruz. Yıpranmış ve tamirle kurtarılacak durumdaysa kısa sürede lastiklerinizin tamirini yaparak sizin bütçenizden çıkacak en ufak parayla lastiklerinizi kullanılır hale getirmiş olursunuz.
İstanbul Çatalca da birçok lastik tamircisi var ama en uygun fiyatı veren firmamızdan daha uygun fiyat veren lastikçi bulamazsınız. Firmamızın ilkeleri doğrultusunda müşteri memnuniyetini sağlayarak referanslarla gelecek müşterileri paradan üstün tutuyoruz. Çünkü yıllardır büyüyerek gelişen firmamızın bu noktalara gelmesinin en önemli etkisi bu ilkelerimizdir.
Çatalca lastikçi firmalarından ayıran özelliğimiz güvenilirliğimiz ve dürüst çalışan personellerimizdir. Sizde yolda kalıp bir lastikçi aradığınızda ilk yapmanız gereken lastik yol yardım firmamızla iletişime geçmek olmalıdır. En kısa sürede yolladığımız personelimiz lastiklerinizi tamir ederek sizlerin yoluna devam etmesini sağlayacaktır. En uygun fiyata lastik tamir, bakım onarım hizmeti almak için telefonumuzu aramanız yeterli olacaktır.

Catalca Lastikci


play videoTEX@LAD: Billingsley retires nine straight batters