Tasar?�m?� Kaydet  Kapat
Tuzla Lastikçi

Tuzla Lastikçi

Tuzla Lastikçi

Tuzla'da lastikleriniz mi patladı veya değişim, bakım ve onarım ihtiyacınız mı var o zaman en yakın lastikçiniz olarak kurumsal çözümler üretiyoruz.
Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimi ile yetiştirdiğimiz profesyonel ekibimizle beylikdüzünün her yerine anında müdahale, hızlı servis ve kaliteli işçilik hizmeti vermekteyiz.
Tuzla lastikçi firmamız yolda kalan müşterilerimiz için gece gündüz demeden anında lastik değişim ve onarım hizmeti vermektedir. Bulunduğunuz yerden internete girerek iletişim sayfamızdaki iletişim numaramızı aramanız yeterli olacak. Acil lastik hizmeti için uzman ekibimizi hemen verdiğiniz adrese yolluyoruz ve kısa süre içerisinde ne yapılması gerekirse çözüm üreterek sizleri en uygun fiyata bu zor durumdan kurtarıyoruz.

Tuzla Lastikci

Tuzla Lastikçi Hizmetimizin Profesyonel Çözümleri

Yolda kalan aracınız için acilen müdahale eden ekibimiz öncelikle sorunun ne olduğunu tespit eder. Şayet tamir ve onarım ile tekeriniz sizi uzun süre yolda bırakmayacaksa en kaliteli bir şekilde işçilikle onarımı gerçekleştirir ve sizin en uygun maliyetle yolunuza devam etmenizi sağlar. Şayet tekeriniz çok yıpranmış ve kullanılmayacak duruma geldi ise de yanında götürdüğü sıfır ve çıkma lastikle sizin isteğiniz doğrultuda değiştirerek çözüme kavuşturur. İster geçici olarak çıkma tekerle devam edersiniz isterseniz de bu bahaneyle lastiklerinizi sıfırlamış olursunuz. Bu tamamen sizin vereceğiniz karara göre uygulanır.

Tuzla Lastikçi Hizmeti Fiyatları

Tuzla veya İstanbul’un farklı bölgelerinde yerinde hizmet veren Tuzla lastikçi firmamız daima piyasanızn altında fiyat vererek hem müşteri memnuniyetini sağlar hem de uygun fiyata hizmet vererek referanslarınız sonucu müşteri potansiyelimizi artırmaktayız. En önemli prensibimiz uygun fiyata kaliteli işçilik olan firmamızın büyümesindeki en önemli etken sizin verdiğiniz referans müşterilerimiz olmaktadır. Sizde yolda kaldıysanız gönül rahatlığı ile firmamızı arayarak hizmet talep edebilirsiniz.

Tuzla Lastikci


play videoTEX@LAD: Billingsley retires nine straight batters