Tasar?�m?� Kaydet  Kapat
Yenibosna Lastikçi - 7/24 Oto Lastik Yol Yardım

Yenibosna Lastikçi - 7/24 Oto Lastik Yol Yardım

Yenibosna Lastikçi


Yenibosna Lastikçi lastiklerinizin dostudur. Aracınızın Yolda kalma durumunu en kısa süre içerisinde ortadan kaldırmak için sizlere Yardımcı olur. Yardımdan yararlanmak için tek yapmanız gereken 7/24 Yol Yardım hizmeti sunan firmaya ulaşmak. Son teknoloji Mobil Lastik Değişim aracıyla hizmeti ayağınıza getirir ve Lastiklerinizin Montajını yerinde yapar. Lastik patlağı problemlerinize son teknoloji Yol Yardım araçlarıyla  Yerinde ve anında müdahale eder. Böylece işiniz hiç aksamamışçasına yolunuza kaldığınız yerden devam  edebilirsiniz. Müşterilerinin bütün problemlerine çözüm ortağı olarak her zaman memnuniyet garantisi vermeyi amaç edinmiştir. Böylece siz değerli müşterilere yalnızca yolculuğunuzun keyfini sürmek kalır.

Yenibosna-Lastikci

Yenibosna Lastikçiden Seyyar Hizmet


Seyyar hizmetiyle 7/24 hizmete hazır olan Yenibosna Lastikçi her daim sizlerin yanınızdadır. Tamircilikte  tecrübeli ve uzman ekibiyle sizlere en iyi hizmeti vermek için gece gündüz çalışmakla kalmayıp yolda  kaldığınız durumlarda anında bulunduğunuz noktaya gelip sorunu ortadan kaldırır. Sizlere yardımını sırtınızda bir dost eli gibi hissedebilmeniz için yapmanız gereken tek şey Yenibosna Lastikçi 'ye başvurmaktır. Başvurduğunuz anda göz açıp kapayıncaya kadar yanınızda belirecek olan uzman ekibi sizlerin memnuniyeti için her zaman hazır beklemektedir. Böylece yollarda kendinizi aksilik ve olumsuzluklara karşı güvende hissedebilirsiniz. Günün her saatinde faaliyette olan araçları ile Yenibosna ve çevresinde hizmetinizdedir. Müşteri memnuniyeti ve mutluluğunu bir kalite standardı olarak belirlemiş ve her zaman bu kalitenin en tepesinde yer almıştır.

Yenibosna-Oto-Lastik

Yollardaki Güvenceniz Yenibosna Lastikçi


Kesintisiz verilen hizmet ile yollardaki güvencenizdir. Her zaman kendini bir önceki günden daha da geliştirmeye çalışarak Yenibosna 7/24 Lastikçi hizmetine devam etmektedir. Lastik patlaması, havasının inmesi gibi durumlarda yollarda kalan müşterilerini düşünerek onları mağdur etmemek için gece hizmetine de büyük önem vermektedir. Son teknoloji ile donatılmış Yol Yardım araçları ile günün hangi saatinde olursa olsun yardımınıza koşar.
 

Arabanız Tekerleğine, Tekerlekler Yenibosna Lastikçiye Emanet


Yollarda arabanın en az motor kadar önemli bir diğer parçası da lastiklerdir. Arabanın yükünü taşıdığından ve zemin ile sürekli temas halinde olduğundan hasar görmesi ve bundan dolayı aksilikler yaşamanız gayet olası bir durumdur. Bu yüzden araç lastikleri parçalar arasındaki en dikkat edilmesi gereken nokta olmalıdır. Yola dökülen asfalt, yolların kaymasını önlemek için dökülen tuz, kar yağması gibi pek çok dış etken lastikleri olumsuz etkilediğinden lastik bakımı da en az motor bakımı kadar önemlidir. Çünkü lastikler yalnızca aracınızın yükünü taşımakla kalmayıp aynı zamanda aracın yüksek performans göstermesi, konfor, parça ömürleri, yakıt maliyeti ve en önemlisi de güvenlik gibi konularda da büyük öneme sahiptir. İşte tam da bu nedenlerden dolayı lastiklerinizi Yenibosna 'da işinin ehli bir Lastikçiye emanet etmeniz gerekir. İşinin ehli Lastikçi denildiğinde başvurmanız gereken tek adres vardır: “Yenibosna Lastikçi”. Müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerine her daim özen gösterir. Onların güvenliği ve memnuniyetini kazanmak temel amacıdır. Siz değerleri müşterilerine tüm ilgisini vererek sorununuzu hızlıca çözmeyi hedefler. Müşterilerine yansıttığı kalite çalışanlarının da yüzünü güldürdüğünden sizin sorununuz aynı zamanda onların sorunu demektir. Onlardan size kalan tek şey ilgi ve kişiselleştirmiş hizmetin tadını çıkarmaktır. Sizleri yalnızca kaliteyle memnun etmekle yetinmeyip aynı zamanda uygun fiyatlarıyla firmaya başvurmak almış olduğunuz en doğru karar olacaktır.

Yenibosna-Lastik-Tamircisi

Bir Lastik Tamircisinden Beklediğiniz Ne Varsa Daha Fazlasını Karşılar!


Günümüzde bireysel araç sayısının çoğalmasıyla birlikte Lastikçiye olan ihtiyaç da artmıştır. İnsanların  bireysel otomobilleriyle yolculuk etmeyi daha fazla tercih ediyor olması Lastik Tamircisi 'ne duyulan ihtiyacı  oldukça artırmıştır. Araç lastiklerinin rastgele yerlerde patlaması veya farklı bir sorun ile karşılaşılması  sürücüleri oldukça zor durumlarda bırakabiliyor. Hele bir de böyle bir sorunla karşılaşıldığında gece olduğunu  düşünün! İşte o zaman gerçekten sürücüler için çekilmez bir çile haline gelebiliyor. Bu sorunu yaşayan  sürücüler genellikle zor anlarda kalabiliyor. Yenibosna Lastikçi bu sıkıntılı süreci yaşamamanız için geceleri  de her zaman hizmete hazır bekliyor. Lastik Tamircisi adından da anlaşıldığı üzere lastiklerden kaynaklanan  sorunların giderilmesi konusunda zor durumda kalan müşterilerine destek verir. Yenibosna Lastikçi değerli  müşterilerinin memnuniyeti için çabası ve tecrübeli çalışanları ile bu işi yapan diğer firmalar arasında alanın  en iyisi olmayı hedeflemiş ve bu amaçta Yenibosna da Gece hizmet veren bir Lastikçidir. 

Yenibosna-Yol-Yardim-Lastik


play videoTEX@LAD: Billingsley retires nine straight batters