Kumkapı Lastikçi

 

Günümüzün modern hizmet anlayışı çerçevesinde artık araç lastiği yüzünden yolda kalma devri sona erdi. Çünkü Kumkapı lastikçi bakım ve onarım hizmetleri 7/24 görevde ve yardımınıza koşmak üzere hazır bekliyor efendim. Tek yapmanız gereken web sayfamızda yer alan telefon numaralarını aramak ve profesyonel ekibimizin sizin yanınıza gelmesini beklemek olacaktır. Firmamızı arabanızın hemen ardından mümkün olan en kısa süre içerisinde sizlere ulaşıyoruz ve aralarında lastik değişiminde bulunduğu pek çok ayrıcalıklı hizmeti sizlere bulunduğunuz yerde takdim ediyoruz. Elbette de sizlerin bulunduğunuz noktayı tam ve doğru olarak bildirmeniz gerekecektir. Dolayısıyla akıllı cep telefonu üzerinden konum gönderme seçeneğinin açık olması durumunda sizlere çok daha hızlı bir hizmet sunabileceğimizi lütfen unutmayınız.

Kumkapı Lastikçi

Kumkapı Lastikçi

Kumkapı Lastik Bakım ve Onarım Atölyemize Bekliyoruz

 

İsterseniz modern araç gereç ve uzman bir ekiple kurumsal hizmetler üreten Kumkapı lastik bakım&onarım atölyemize gelerek aracınızın lastik sorunlarınızı çözebileceğinizi hatırlatmakta yarar görüyoruz. Firmamızın adresine web sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz efendim. Bunun yanı sıra;

  • Kışlık ve yazlık lastik değişimleri
  • Her türlü ebat ve boyutlarda lastik tamiri
  • Lastik hava basıncı kontrolü
  • Yeni lastik satışı

Gibi aracınızın pek çok işlemi için firmamızdan yardım talep edebilirsiniz. Tabii tüm bu işlemler için herhangi bir saat sınırlaması bulunmuyor ve saygı değer müşterilerimiz bizleri hangi saatte ararlarsa arasınlar mutlaka ekibimizle birlikte müşterimizin bize tarif ettiği adrese ulaşmaya çalışıyoruz.

Kumkapı Lastik Firması Arıyorsanız Doğru Sayfadasınız

 

Bu noktada çok önemli bir hatırlatma yapmakta yarar görüyoruz. Kurumsal hizmetleri ile Kumkapı lastik firması olarak aracınızla seyir halindeyken veya durmanızı gerektirebilecek nitelikte bir lastik sorunu yaşadınız da mutlaka ve mutlaka güvenli bir yere park etmenizi öneriyoruz. Hiç kuşkusuz duba ve reflektörlerle gerekli güvenlik önlemlerini alarak bir kazayı önleyebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Çünkü yapılan istatistiklere göre aracın güvenli olmayan bir yerde durması nedeniyle gerçekleşen kazaların bir hayli fazla olduğu görülüyor. Lütfen uzun yıllardır sizlere ayrıcalıklı hizmetler üreten Kumkapı lastikçi telefon numaralarımızı hemen ulaşabileceğiniz bir yere kaydediniz. Ayrıca aracınızın lastikleri ile ilgili sormak istediklerinizi yine telefonumuz üzerinden firmamıza hiç çekinmeden aktarabilirsiniz. Sizleri yanıtlamaktan mutluluk duyarız. Güvenli seyirler diliyoruz.

Kumkapı Lastikçi

Kumkapı Lastikçi

Call Now Button